Čt 13. 8. 2026Alena
Krimi

Seniorku srazilo na Borku auto, dnes ráno zemřela

PPavKac1 minuta čtení29. 12. 2013, 12:41
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Sedmasedmdesátiletá žena podlehla dnes ráno v budějcké nemocnici těžkým zraněním, která utrpěla v sobotu odpoledne před 17. hodinou při srážce s osobním autem značky Mazda na přechodu pro chodce u křižovatky ulic Pražská a Žižkova na Borku.

Nepozornost řidiče jedoucího od Veselí nad Lužnicí do Budějc měla tragické následky. „Žena po srážce utrpěla zranění a v bezvědomí byla převezena do českobudějovické nemocnice, kde v neděli ráno zemřela,“ potvrdila smutnou informaci mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Řidičova dechová zkouška byla bezprostředně po nehodě negativní. Nehodu intenzivně vyšetřují českobudějovičtí kriminalisté.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítáDoprava

Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítá

Výstavba velké logistické haly Amazon u Boršova nad Vltavou se přibližuje. Přestože areál vzniká nedaleko budějovického letiště, investor nepočítá s tím, že by se využívala nákladní letecká doprava. Vedení letiště ovšem potvrdilo, že o cargo provozu v budoucnu uvažuje.

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korunSpolečnost

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korun

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích během léta prochází významnou proměnou. Škola realizuje rozsáhlé stavební úpravy a modernizaci vybraných budov, jejichž cílem je rozšířit výukové kapacity, zlepšit komfort studentů i zaměstnanců a dále posílit bezbariérovost celého kampusu.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook