úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Hledá se nezletilá dívka, z domu neutekla poprvé

Pátrání po ztracené patnáctileté dívce vyhlásili českobudějovičtí policisté. Kristýna Foldynová byla svou matkou naposledy viděna ve středu ráno kolem půl osmé, když odešla do školy v Českých Budějovicích.

„Do školy se však nedostavila a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný,“ sdělila mluvčí policie Regina Tupá a dodala, že i přes veškerá doposud přijatá opatření ze strany Policie ČR nebyla pohřešovaná dívka vypátrána. „Dívka byla již v minulosti pohřešována, jedná se o opakovaný útěk,“ zmínila Tupá.

Pohřešovaná je zdánlivého stáří 16 až 17 let, měří 170 až 175 centimetrů, je střední postavy, má hnědé oči a rovné, hnědočerné vlasy. Na bradě má piercing ve tvaru kuličky. V době odchodu z domova měla na sobě černou bundu do pasu s kapucí, černé lesklé kalhoty, fialové tričko, bílý opasek a modré tenisky. S sebou měla černou tašku s bílými proužky.

„Informace o pohřešované dívce od vás přijme kterákoliv policejní služebna nebo, prosím, zavolejte na linku 158 či přímo českobudějovickým kriminalistům na telefonní čísla 974 226 383, 974 226 384 a 974 226 353. Děkujeme za spolupráci,“ žádá širokou veřejnost Regina Tupá.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.