Počasí dnes-1 °C, zítra-3 °C
Sobota 2. prosince 2023  |  Svátek má Blanka
Bez reklam

Holka z města, start soutěže - info.

Protože jsme nuceni neustále prodlužovat start soutěže, rozhodli jsme se zveřejnit následující informace proč tomu tak vlastně je. Velmi nás to mrzí, ale nemáme jinou možnost.

Naše redakce přijala již několik fotografií dívek, které chtějí usilovat o vítězství v této naší soutěži. Bohužel až na jednu jedinou jsme k fotografiím neobdrželi požadované informace, bez nichž nelze soutěžící zveřejnit.

Vyhlásili jsme tedy dnes, tj. 11.7.2011 naposledy oficiální start soutěže. Od dnešního dne do konce července se mohou přihlašovat dívky a ženy do soutěže Nejhezčí holka z města. Opět připomínáme, že nezbytnou podmínkou k účasti a tudíž i zveřejnění soutěžící je:

-založení profilu

-fotografie

-věk

-vztah k Budějcím

Bez výše uvedených podmínek nelze adeptku na zařazení do soutěže zveřejnit. Pro ty dívky a ženy, co se již přihlásily platí naše prosba, aby svoji fotku doplnily o požadované údaje. Soutěž bez řádně přihlášených, čili podmínky splňujících soutěžících nelze spustit.

Děkujeme za pochopení.

Ještě z odkazu na našem facebookovském profilu :

 

Spustila jsem soutěž o nejhezčí dívku Budějc! Do konce července budu sbírat Vaše fotky na soutez@budejckadrbna.cz a nebo ty co nahrajete sem na zeď. Od 1.8. spustím první hlasování na našich stránkách. Ke každé fotce je potřeba následující: 1) založit si u nás profil, 2) vyplnit jméno, nick Vašeho profilu, věk a Váš vztah k Budějcím! Každý měsíc vyhlásíme dívku daného měsíce a na vítězku finále čeká 20.000,- Kč! Více se dozvíte v pravidlech soutěže. Těším se na Vaše fotografie, přeji hodně štěstí a od 1.8. se Vy těště na první hlasování.

Autor: Budějcká Drbna

 

Štítky soutěž, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Holka z města, start soutěže - info.  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.