čtvrtek 23. září 2021 Berta

Kolem 24letého pachatele z budějcka se stáhla smyčka

Českobudějovičtí kriminalisté neustále zjišťovali a prověřovali veškeré poznatky, vedoucí k osobě pachatele, který se koncem června letošního roku vloupal do areálu firmy v ulici V Oblouku v Českých Budějovicích. Kolem možného pachatele se začala stahovat smyčka.

Na základě získaných indicií se v těchto dnech podařilo tuto trestnou činnost rozkrýt. Zjištěné a odůvodněné skutečnosti nasvědčují tomu, že vloupání má na svědomí 24letý muž z Českobudějovicka - pachatel s bohatou kriminální minulostí, který se po násilném vniknutí na místě zmocnil dvou kusů větracích skříní vzduchotechnického zařízení. Způsobil tak škodu za nejméně 350 000 korun.

V případě prokázání viny může být potrestán odnětím svobody na pět let. Kriminalsité nevylučují tu možnost, že má podezřelý muž na svědomí i další majetkovou trestnou činnost.

Napsal nprap. Regina Tupá, PČR JČK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Ahoj Jano, jsme ve spojení s policií. Ještě asi před 14-ti dny neměla hotový rozbor té žiraviny a máme příslib, že nás okamžitě budou informovat, jakmile nastane jakýkoli posun ve vyšetřování. Je naprosto s podivem, že si nikdo ničeho pořádně nevšiml....stále se hledají svědci. Navíc je škoda, že v daném úseku nejsou bezpečnostní kamery.

čtvrtek, 1. prosince 2011, 14:53

Jana Voříšková

Nejsou nějaké nové zprávy o tom chlapovi co polil slečnu kyselinou? :(

čtvrtek, 1. prosince 2011, 14:19

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.