Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Sobota 22. února 2025  |  Svátek má Petr
Bez reklam

Mercedes vylétl u Vidova ze silnice a narazil do stromu

Dopravní nehodovost na jihočeských silnicích v posledních dnech stoupla. Jedna z vážnějších havárií se stala ve čtvrtek hodinu před půlnocí mezi Starými Hodějovicemi a Vidovem na Budějcku, kde řidič mercedesu vyjel mimo silnici a narazil čelně do vzrostlého stromu.

Nehoda si vyžádala tři zranění. „Případem se zabývají českobudějovičtí kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu Ublížení na zdraví,“ sdělil Budějcké Drbně mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Na místě zasahovaly čtyři posádky zdravotníků. Nejhůře dopadla mladá žena, která utrpěla těžká mnohačetná poranění. „Záchranářům se podařilo její stav stabilizovat a následně byla převezena na anesteziologicko-resuscitační oddělení českobudějovické nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranky Petra Kafková.

Dalším zraněným je pětadvacetiletý muž, který skončil na traumacentru se středně těžkým poraněním hlavy, hrudníku a dolní končetiny. „Sem byl převezen i druhý pětadvacetiletý muž s lehkým poraněním hrudníku a dolní končetiny,“ dodala Kafková.

Štítky nehoda, havárie, náraz do stromu, Mercedes, Vidov, Staré Hodějovice, Policie ČR, silnice, Mercedes-Benz, Hodějovice, Nemocnice České Budějovice, Drbna.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Mercedes vylétl u Vidova ze silnice a narazil do stromu  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.