čtvrtek 18. srpna 2022 Helena

Seniorku srazil trolejbus. Po několika dnech zemřela

Na zastávce městské hromadné dopravy Skuherského v budějcké Nádražní ulici došlo minulý týden v úterý půl hodiny před polednem k nešťastné události. Seniorku (93) tam srazil trolejbus linky číslo 5. Zraněná žena svým zraněním uplynulou sobotu v nemocnici podlehla.

„Ke střetu s cestující, která z trolejbusu mířícího od Rudolfovské k Pekárenské vystupovala, došlo při jeho rozjíždění. Okolnosti nehody jsou však stále nejasné, a proto žádáme o svědectví další cestující, případně i jiné možné svědky,“ uvedla mluvčí Policie ČR Lenka Krausová.

Dopravním policistům můžete volat na telefonní číslo 974 226 576 nebo použít linku 158. Jedná se o 64. oběť dopravní nehody na jihu Čech v roce 2014.

Foto: www.dpmcb.cz

Štítky nehoda, srážka, trolejbus, cestující, Skuherského, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jan Blažek

Ano, je to smutné, třiadevadesátileté babičky si našly tento nový adrenalinový koníček, přebíhání mimo přechod. Ještě že od pražských seniorek zatím neokoukaly ježdění na metru, to bude teprve poprask v Budějcích!

čtvrtek, 11. prosince 2014, 22:09

Petra Bundová

Předpokládám, že to babča chtěla přeběhnout mimo přechod, respektive to střihnout přímo před autobusem a řidič si jí při rozjíždění nevšiml...

středa, 10. prosince 2014, 18:06

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.