neděle 24. října 2021 Nina

Žena dostala od manžela pěstí a skončila v bezvědomí

Minulou sobotu pět minut po druhé hodině odpolední přijala českobudějovická Městská policie na lince 156 oznámení o fyzickém napadení ženy v oblasti Lannovy třídy.

„Strážníci dorazili na místo pět minut od nahlášení události. Pětatřicetiletá žena však už v tu chvíli ležela na zemi a kolemjdoucí jí poskytovali první pomoc,“ uvedl mluvčí městské policie Václav Sup a vzápětí dodal, že jedna z pomáhajících policisty informovala o krátkodobé ztrátě vědomí napadené. „Žena sice nejevila známky viditelného poranění, ale stěžovala si na silnou bolest hlavy.“

Po zavolání záchranné služby uložil jeden ze strážníků společně s pomáhající ženou postiženou do stabilizované polohy a společně vyčkali příjezdu lékaře. Mezitím další členové hlídky zajistili na místě agresora, který měl ženě toto zranění způsobit.

„Muž při podání vysvětlení strážníkům sdělil, že mezi ním a jeho manželkou došlo ke slovní konfrontaci ohledně jejich potomka, na což pachatel reagoval tak, že ženu udeřil pěstí do obličeje. Ta přitom spadla na zem tak nešťastně, že upadla do bezvědomí,“ zmínil Václav Sup.

Poraněná žena skončila na traumatologickém oddělení českobudějovické nemocnice. Případ byl předán hlídce Policie ČR.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.