Čt 13. 8. 2026Alena
Kultura

FOTO: Tydýt bavil Café Klub Slavie. Na stojáka se vrátilo do Budějc

Ddvoral201 minuta čtení19. 2. 2016, 16:09
Na stojáka Live!
Na stojáka Live!

Několik týdnů dopředu bylo vyprodáno. Nebylo divu, do Českých Budějovic v rámci stand-up comedy show přijel finalista posledního ročníku StarDance Lukáš Pavlásek. Tydýt však do Café Klubu Slavie nepřijel sám, na jevišti ho doplnili Petr Cerha (Nasty) a Arnošt Frauenberg. A celý sál se při jejich vystoupeních bavil od začátku do konce. Je už ale znám další termín Na stojáka Live v Budějcích - 17. května!

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Stát provede zátěžový test aplikace eDoklady, lidé ji mají otevřít ve stejný časSpolečnost

Stát provede zátěžový test aplikace eDoklady, lidé ji mají otevřít ve stejný čas

Digitalizace české veřejné správy překročí další milník - vůbec poprvé v historii se stát při testování digitálních služeb obrací na širokou veřejnost. Potřebuje ověřit připravenost aplikace eDoklady před podzimními volbami. K tomu, aby zátěžový test funkčnosti aplikace proběhl co nejlépe, je potřeba několik desítek tisíc lidí, kteří si naráz aplikaci otevřou a to právě dnes ve 13 hodin.

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářitSpolečnost

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářit

V Rožnově v Českých Budějovicích vzniklo místo, které propojuje česko-anglickou školku a jesle s Montessori přístupem, příměstské tábory, programy pro rodiče s dětmi a odpolední rozvojové volnočasové aktivity pro školní děti nebo také rozšiřující se nabídku o individuální podporu pro děti se speciálními potřebami. O tom, proč Hvězdné děti vznikly a jaká je jejich vize, jsme si povídali se zakladatelkou Mgr. Kamilou Štindlovou.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook