Pá 14. 8. 2026Alan
Kultura

Jihočeská stálice HE band vystoupí na pódiu v nové předzahrádce budějckého klubu K2

YYvetta Chmelová s využitím TZ1 minuta čtení27. 6. 2017, 18:00
K2
K2

Klub K2 v Českých Budějovicích otevírá zbrusu novou předzahrádku. Oficiální start obstará první koncert v rámci letního projektu Středy před K2. A jako první to před „kádvojkou" rozbalí jihočeská stálice, Heband.

Nově vzniklá zahrádka před „kádvojkou“ nabídne hodně zajímavé koncerty hlavně při festivalu Středy před K2. A navštívit ji můžete už tento týden. Jak již název vypovídá Drinks, coffee n’chill. půjde především o lahodné alko i nealko drinky, výběrovou kávu a relaxaci. Samozřejmostí bude čepované pivo místního pivovaru Budweiser Budvar a ta nejlepší zmrzlina v okolí.

Ideální posezení s přáteli, sjednání obchodní schůzky nebo pro maminky hledající příhodný stín s posezením. Během sezony zde proběhnou různé menší kulturní akce, které se včas dozvíte na sociálních sítích.

Na podiu před českobudějovickým klubem K2 ve středu 28. června vystoupí jihočeská stálice Heband.

Jako předkapela se představí znovuzrozená formace Larva, která rozhodně všechny roztančí. Celá akce vypukne v 19 hodin. Na místě samozřejmě vyroste drinky airstream zvaný K2AirBar, podium se světly a zvukem pro maximální prožitek z akce. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Králík, papoušek i netopýr. Odchytáři městské policie mají o prázdninách napilnoSpolečnost

Králík, papoušek i netopýr. Odchytáři městské policie mají o prázdninách napilno

Králík, papoušek, zajíc i netopýr. Tak pestrou sestavu zvířat v posledních dnech řešili odchytáři městské policie. Zatímco jeden mazlíček utekl kvůli nezavřeným vratům, jiný se schoval v křoví. Budějovičtí strážníci vyjížděli ke 41 případům souvisejícím se zvířaty.

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářitSpolečnost

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářit

V Rožnově v Českých Budějovicích vzniklo místo, které propojuje česko-anglickou školku a jesle s Montessori přístupem, příměstské tábory, programy pro rodiče s dětmi a odpolední rozvojové volnočasové aktivity pro školní děti nebo také rozšiřující se nabídku o individuální podporu pro děti se speciálními potřebami. O tom, proč Hvězdné děti vznikly a jaká je jejich vize, jsme si povídali se zakladatelkou Mgr. Kamilou Štindlovou.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook