Čt 13. 8. 2026Alena
Kultura

Benefiční akce podpoří Domácí hospic sv. Veroniky

RRedakce1 minuta čtení5. 1. 2020, 10:05
IMG_20200103_133525
IMG_20200103_133525

Netradiční kavárna Iglú na Mariánském náměstí bude v pátek 10. ledna patřit benefiční akci na podporu Domácího hospice sv. Veroniky v Českých Budějovicích. Program bude připraven jak pro děti, tak i pro dospělé. Těšit se můžete na loutkové divadlo a hudební koncert.

„Domácí hospic sv. Veroniky nabízí specializovaný typ péče, jejímž cílem je, aby i těžce nemocný člen rodiny mohl žít i prožít závěr svého života mezi svými blízkými,“ uvedla jedna z organizátorek Petra Latková

Program celé akce je koncipován pro děti i dospělé. Od 17 hodin se mohou návštěvníci těšit na loutkové divadlo v podání Téměř divadelní společnosti, které dokáže svým podáním zapojit do představení malé i velké diváky. V 18:30 bude následovat folk / rockový koncert českobudějovické kapely Láďa Latka trio. Uslyšíte autorské písně v hudebním seskupení nástrojů kytara, housle a bicí doprovázené českými texty.

Pomyslnou třešničkou na dortu bude od 20 hodin vystoupení kapely Naked Professors. Kapely, která si získává srdce čím dál více posluchačů a milovníků irských lidovek a britského folk / rocku.

„Vstupné na celou akci je dobrovolné. Veškerý výtěžek ze vstupného půjde Domácímu hospici sv. Veroniky v Českých Budějovicích," dodává Latková.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítáDoprava

Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítá

Výstavba velké logistické haly Amazon u Boršova nad Vltavou se přibližuje. Přestože areál vzniká nedaleko budějovického letiště, investor nepočítá s tím, že by se využívala nákladní letecká doprava. Vedení letiště ovšem potvrdilo, že o cargo provozu v budoucnu uvažuje.

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korunSpolečnost

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korun

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích během léta prochází významnou proměnou. Škola realizuje rozsáhlé stavební úpravy a modernizaci vybraných budov, jejichž cílem je rozšířit výukové kapacity, zlepšit komfort studentů i zaměstnanců a dále posílit bezbariérovost celého kampusu.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook