St 12. 8. 2026Klára
Míčové sporty

Do Českých Budějovic zavítají příbramští horníci

Eeberkyna1 minuta čtení29. 11. 2013, 18:40
Budou se Jihočeši radovat i v sobotu?
Budou se Jihočeši radovat i v sobotu?

V sobotu se na jihu Čech proti domácímu Jihostroji představí Příbram, která vždy byla zárukou skvělého sportovního zážitku. Příbramští po minulé sezoně obměnili kádr a netají se ambicemi na medailové umístění.

Kádr hostujícího družstva Euro Sitex Příbram doznal oproti minulému ročníku Uniqa extraligy vcelku zásadních změn. Přišel nahrávač Ondřej Kust, z Jihostroje libero David Juračka a univerzál Jakub Novotný. Dále Středočeši angažovali dvě zahraniční posily. Sečteno, podtrženo, hosté mají velmi zkušený tým, který může potrápit i ty nejlepší.

Jihostroj se na duel 8. kola po čtvrtečním utkání s ČZU Praha připravoval jen zlehka. „Nemáme moc času se nějak speciálně připravovat. Někteří hráči dnes jen lehce potrénovali a na poradě jsme si ukázali, co chceme proti Příbrami hrát,“ prozradil pro klubový web těsně po čtvrteční výhře nad akademiky trenér domácích Jan Svoboda.

Utkání začíná netradičně ve 20 hodin, a proto nebude otevřen dětský koutek. Mač s Příbramí je určitě jedním z vrcholů podzimní části soutěže a fanoušci se můžou těšit na zábavnou podívanou, na kterou stojí za to do Sportovní haly přejít po skončení hokejového utkání mezi Motorem a Havlíčkovým Brodem.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionůZprávy

Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionů

Odhadované náklady na přestavbu táborského venkovního bazénu a nedaleké sportovní haly činí více než 250 milionů korun. Město chce obě sportoviště rekonstruovat současně. Práce by mohly začít v příštím roce.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook