středa 7. prosince 2022 Ambrož

Hawky

Hawky » Články

GLOSA: Tak nám dneska stávkují Mikulášové...

...a to nejenom v Praze na Václaváku, ale i v jiných evropských státech. A proč vlastně tyto mírumilovné bytosti stávkují?

Václav Kopta o novém brněnském seriálu

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 10:19Fotbal

Václav Kopta o novém brněnském seriálu

Brněnský velkoobchod s papírem firma Papír a print je tím prostředím, ve kterém se pohybují aktéři nového, po česku natočeného celosvětově úspěšného úspěšného britského seriálu The Office. Hlavní roli šéfa-idiota hraje Václav Kopta, který se mj....

Obtočil se s bavorákem okolo sloupu

středa, 26. listopadu 2014, 16:10Kultura

Obtočil se s bavorákem okolo sloupu

Díky postřehu našeho čtenáře, který nehodu vyfotil, lze konstatovat, že řidič měl štěstí v neštěstí. Evidentně měl nad sebou anděla strážného, když v úterý s červeným bavorákem "zaparkoval" obtočený okolo sloupu veřejného osvětlení.

Zloděj vypáčil sklep v domě, kde bydlí jeho známý

Zřejmě předzásobit se chtěl na vánoce zloděj, který se ráno vloupával do sklepa v Hybešově ulici. Díky všímavosti správce se mu "podařilo" pouze poničit dveře. Správce domu v Hybešově ulici přivolal dnes ve čtvrt na šest ráno strážníky a ukázal...

Slavila snad už od svatého Martina? To by vysvětlilo její chování

Strážníky obsluhující tísňovou linku ve čtvrtek večer volající upozornil, že ve Vančurově ulici prý jezdí opilý řidič, který neovládá řízení a svým autem ničí ostatní, zaparkovaná vozidla. Překvapující bylo, že za volantem seděla žena.

Nechce se mi přeparkovat, vystavím si povolení sama

Ano, něco podobného zřejmě napadlo čtenáře Brněnské Drbny, když jí v minulých dnech zaslal fotografie a popis parkování osobního vozidla inženýrky Jany Illeové, referentky Odboru veřejných služeb úřadu městské části Brno - Královo Pole.

Vstupenky na GP je možné kupovat za nezměněnou cenu

Základní vstupné na závod mistrovství světa silničních motocyklů, který se uskuteční v Brně od 14. do 16. srpna 2015, zůstane stejné jako v předcházejících dvou letech.

Podpořte onkologicky nemocné děti a nechte si ostříhat vlasy

Pod příznačným heslem “Vlasy nedělají člověka - člověka dělá dobré srdce” se zrodil mezi hasiči tento zajímavý nápad, kterým chtějí vyjádřit sounáležitost s vážně nemocnými dětmi. Kde a Kdy? Ve čtvrtek 6.11. v Dětské nemocnici FN Brno, Teyschlova...

IMOS Brno vstupuje do Evropské ligy žen

úterý, 4. listopadu 2014, 16:38Radilka

IMOS Brno vstupuje do Evropské ligy žen

Ve středu 5.11. ve 20.00 hodin nastoupí poprvé v letošní sezóně tým BK IMOS Brno do Evropské ligy žen na půdě francouzského týmu Bourges Basket.

Místo na hřbitově? Rozdíly jdou do stokorun

V souvislosti s uplynulým svátkem zesnulých je zajímavá statistika výše platby za místo a nájem hrobu. Například ve Znojmě je tento náklad nejdražší ze všech okresních měst a to 162 korun za rok u jednohrobu a u dvojhrobu dokonce 294 korun za rok...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.