Počasí dnes4 °C, zítra3 °C
Středa 1. února 2023  |  Svátek má Hynek

Hawky

Hawky » Články

Filmová přehlídka VISIONS OF LIGHT 2014 startuje ve čtvrtek

Unikátní filmový festival VISIONS OF LIGHT již poosmé nabídne filmovým nadšencům příležitost zhlédnout deset klenotů ze zlatého fondu světové kinematografie, které českému divákovi zůstaly z různých důvodů utajeny.

Lidská hloupost nezná hranic

Úterý, 4. listopadu 2014, 07:57Kultura

Lidská hloupost nezná hranic

Jak jinak si vysvětlit krádež dopravního značení, nebo rozbíjení zastávky MHD. Je možné, že zlodějům nedojde, že když odnesou dopravní značení, mohou způsobit neštěstí? A vandalové? To je kapitola sama pro sebe. O střepy z rozbitých skel...

Strážníci se opět nenudili, chytali, zadržovali, odklízeli

Rychlost rozhodování, rozhled ani mravenčí práce není cizí příslušníkům městské policie. Jinak by nemohli zadržet podezřelé ze spáchání trestného činu a pomoci při odklízení injekčních stříkaček.

Brněnská ZOO se připravuje na zimu, startuje Halloweenem

Pro pracovníky zoo jsou tyto dny spojené s prací kolem neustále padajícího listí, s přípravou zázemí zahrady na blížící se zimu a pro zvířata zejména změnou jídelníčku. S příchodem podzimu se totiž mění u zvířátek krmné dávky, kdy se ze zeleného...

Ředitel jihomoravské policie oceňoval

Čtvrtek, 30. října 2014, 13:47Ostatní sporty

Ředitel jihomoravské policie oceňoval

Státní svátek byl pro plk. Leoše Tržila vítanou příležitostí k ocenění policistů a členů integrovaného záchranného sboru. Medaile převzali také občanští zaměstnanci policie a její spolupracovníci.

O prohlídku Židovského hřbitova byl velký zájem

Naprosto vyprodané byly všechny Podzimní komentované procházky Brnem, které pořádalo Turistické a informační centrum města Brna od 4. do 26. října 2014. Na sedm procházek se s kvalifikovanými průvodci po stopách historie a brněnských zajímavostí...

Rada města schválila další akce a investice

Středa, 29. října 2014, 21:42Kultura

Rada města schválila další akce a investice

Pár dnů po volbách do městského zastupitelstva zasedala Rada města Brna, aby se vyjádřila například k investičním žádostem, dotacím či k veřejným zakázkám.

Krvavá rvačka prý začala kvůli cigaretě, strážníci našli oba aktéry

Hlídky Městské policie mají důkladně vytipované objekty, či území, kde je jejich přítomnost potřebná téměř nepřetržitě. Jedním z takovýchto objektů je hlavní nádraží a jeho okolí, kde brněnští strážníci zasahovali dnes po šesté hodině ráno.

Lucie Mlejnková zlatá na ME kickboxu

Pondělí, 27. října 2014, 11:54Společnost

Lucie Mlejnková zlatá na ME kickboxu

Hned na dvou akcích zazářili o víkendu brněnští sportovci v bojových sportech. Konkrétně na boxerském mistrovství ČR v Plzni a na mistrovství Evropy v kickboxu ve španělském Bilbau.

Městská policie o víkendu nezahálela

Pondělí, 27. října 2014, 10:50Ostatní sporty

Městská policie o víkendu nezahálela

Strážníci Městské policie mají velmi pestrou činnost. Na jedné straně stíhají v ulicích neukázněné motoristy a na straně druhé chytají například bytové zloděje. Naposledy o tomto víkendu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.