Pá 14. 8. 2026Alan
Společnost

Tábor získal na veletrhu Regiontour prestižní ocenění za oficiální portál pro turistiku

RRedakce1 minuta čtení23. 1. 2018, 16:34
Slavnostni předávání ocenění na veletrhu Regiontour v Brně
Slavnostni předávání ocenění na veletrhu Regiontour v Brně · Foto: Infocentrum Město Tábor

Jihočeské město Tábor uspělo na brněnském veletrhu Regiontour a za oficiální portál pro turistiku, kulturu a volný čas si odvezl starosta Jiří Fišer ve čtvrtek 18. ledna třetí místo v kategorii Nejlepší elektronický projekt.

Tábor získal ocenění v prestižné soutěži Velká cena cestovního ruchu pro výjimečné projekty a atraktivní novinky v oblasti cestovního ruchu. Odborná porota ocenila oficiální portál pro turistiku, kuluturu a volný čas třetím místem v kategorii „Nejlepší elektronický projekt“.

Webové stránky visittabor.eu spustilo město na konci listopadu 2016. Návštěvníci díky tomu mají k na jednom místě veškeré informace o městě, o památkách, muzeích a expozicích, o přírodních zajímavostech, ale i o kultuře, sportu, stravovacích a ubytovacích možnostech města a okolí. Od loňského roku je na stránkách také přehled událostí v okolí města.

Stránky jsou k dispozici i pořadatelům akcí, kteří mohou do speciálního kalendáře vkládat vlastní události. Zájemci si poté mohou vybírat akce podle data, žánru nebo pořadatele a označit nebo nasdílet je na sociální sítě.

V minulém roce navštívilo stránky přes dvaadevadesát tisíc uživatelů, kteří dohromady učinili 147 285 návštěv a zobrazili si 678 734 stránek.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nová trasa propojuje českou a bavorskou Šumavu. Cyklista dovede až na TřístoličníkZprávy

Nová trasa propojuje českou a bavorskou Šumavu. Cyklista dovede až na Třístoličník

Na mapě jde o necelý půlkilometr, ve skutečnosti ale může výrazně změnit možnosti cykloturistiky na česko-bavorském pomezí. Nová trasa u Schwarzenberského kanálu propojuje českou cyklostezku s cestami na bavorské straně Šumavy. Cyklisté se tak nově dostanou například ke Kreuzbachklause nebo až na Třístoličník.

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářitSpolečnost

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářit

V Rožnově v Českých Budějovicích vzniklo místo, které propojuje česko-anglickou školku a jesle s Montessori přístupem, příměstské tábory, programy pro rodiče s dětmi a odpolední rozvojové volnočasové aktivity pro školní děti nebo také rozšiřující se nabídku o individuální podporu pro děti se speciálními potřebami. O tom, proč Hvězdné děti vznikly a jaká je jejich vize, jsme si povídali se zakladatelkou Mgr. Kamilou Štindlovou.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook