Lavičky z města mizí kvůli nepřizpůsobivým

Budějčáci, pokud jste si za posledních pár dní všimli, že se po městě ztrácí lavičky, tak se nemýlíte. Jedna z čtenářek Budějcké Drbně nedávno napsala, že zmizely konkrétně lavičky před Metropolem a starší občané si tak nemají kam sednout.
Tisková mluvčí města Jitka Welzlová s odkazem na odbor správy veřejných statků uvedla, že se lavičky na veřejných prostranstvích odstraňují kvůli nesčetným žádostem obyvatel.
„Tito obyvatelé si stěžují na to, že lavičky pravidelně obsazují nepřizpůsobiví lidé, kteří ruší klid a znečisťují okolí jejich domů,“ řekla Welzlová.
Lavičky před DK Metropol prý již byly v dezolátním stavu, a proto došlo v minulých dnech k jejich demontáži a odvozu do opravy.
„Poté budou opět umístěny na původní místo,“ doplnila nedávno Welzlová. V pátek se ale Budějcká Drbna sama přesvědčila, že už jsou zpátky na svém místě.









Diskuze
16Diskuze je moderovaná. Prosíme o slušnou komunikaci.
Komentování je jen pro přihlášené