úterý 7. července 2020 Bohuslava

KAM ZA SPORTEM: Volejbalisté se pokusí proniknout do Ligy mistrů

Víkendovým sportovním trhákem bude odveta posledního předkola o postup do Ligy mistrů mezi VK České Budějovice a finskou Sastamalou. Jihočeši mají soupeři co vracet, protože první utkání prohráli hladce 0:3. V hokeji se v sobotu hraje serby David Servis - Tábor.

Pátek 10. listopadu

Bojové sporty

Pardál Gladiators Night (Gerbera) 19:00

Fotbal

SK Dynamo České Budějovice – Viktoria Žižkov (příprava) 11:00

Hokej

ČEZ Motor České Budějovice - Mladá Boleslav (extraliga junioři) 17:00

Sobota 11. listopadu

Fotbal

Jindřichův Hradec – FC MAS Táborsko B (KP) 10:30

Sokol Sezimovo Ústí – Nová Včelnice (KP) 13:30

Olešník – Protivín (KP) 13:30

Osek - Čimelice (KP) 13:30

Rudolfov – Hluboká nad Vltavou (KP) 13:30

Katovice - Dražice (KP) 13:30

Házená

Písek - Poruba (MOL liga) 15:00

Hokej

IHC Písek - Kolín (II. liga) 17:30

HC David servis – HC Tábor (II. liga) 18:00

Milevsko - Telč (KL) 17:00

Veselí nad Lužnicí - Strakonice (KL) 17:00

Střížov – Boschton (RHL, HCP) 15:30

Volejbal

VK EGE České Budějovice - ČZU Praha B (I. liga) 14:00

Neděle 12. listopadu

Fotbal

SK Jankov – Doubravka (divize) 14:00

Třeboň – Dačice (KP) 10:30

Milevsko – Želeč (KP) 13:30

Hokej

Jindřichův Hradec - Hluboká nad Vltavou (KL) 17:00

Soběslav - Humpolec (KL) 17:00

Pelhřimov B - Vimperk (KL) 17:00

Radomyšl - Český Krumlov (KL, hala Písek) 19:00

Ledenice – Válec (RHL, HCP) 10:15

Dlaždiči České Budějovice – Kačeři (RHL, HCP) 17:15

Hokejbal

Jindřichův Hradec - Mladá Boleslav (I. liga) 14:30)

Prachatice - Nové Strašecí (I. liga) 14:00

Volejbal

VK České Budějovice - Sastamala (předkolo Ligy mistrů) 18:00

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky kam za sportem, nabídka, sport, fotbal, volejbal, Liga mistrů

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.