sobota 10. dubna 2021 Darja

Značka Kettler se stala novým partnerem Dynama

PR článek

Budějovické Dynamo hlásí spolupráci s novým partnerem klubu. Stala se jím značka Kettler, která je dodavatelem vybavení pro fitness, posilovacích strojů a dalšího sortimentu pro volný čas.

Začátkem března Dynamo úspěšně dotáhlo partnerství se značkou Kettler. „V rodině partnerů nám dodavatel pro fitness a zboží pro volný čas scházel. Jednali jsme s více značkami a jsme velice potěšení, že jsme nakonec navázali partnerství právě se značkou Kettler, která je ve svém oboru lídrem na trhu. Vážíme si toho, že vyhodnotili spojení s naším klubem jako prospěšné. Obzvlášť v této době," uvedl obchodní referent černobílých Radek Papáček.

V rámci spolupráce poskytla společnost Dynamu hned tři spinningová kola, která hráči využívají v prostorách posilovny. „Je to výborný doplněk pohybu. Chodíme se vyjezdit po zápasech, využíváme je také v rámci tréninku. Jsme moc rádi, že se naše výbava v posilovně rozrostla a zkvalitnila," řekl záložník Filip Havelka.

„Spojení s Dynamem nám dává smysl. S naším sortimentem se pohybujeme v oblasti volného času a zdravého životního stylu a ve spolupráci tak nacházíme jasný průnik. Navázané partnerství nám navíc umožňuje přímo podpořit profesionální fotbalisty v jejich sportovní přípravě a regeneraci," uvedl zástupce značky Kettler Tadeáš Diviš.

O značce Kettler

Pod značkou Kettler naleznete sortiment, jehož šíři vystihuje motto „vše pro volný čas“. Kettler je lídrem na trhu kvalitního zahradního nábytku, posilovacích strojů a vybavení pro fitness. Společnost dále vyrábí jízdní kola, výbavy pro stolní tenis a v řadě „Dětský svět“ najdete mnoho produktů pro volný čas dětí. Součástí holdingu je také společnost Herlag vyrábějící dětský nábytek a kočárky.

Kvalita Made in Germany

Heinz Kettler založil v roce 1949 ve své rodné vsi Ense-Parsit na západě Německa firmu, která vyrostla ve skupinu společností světové pověsti. Stěžejní zásadou zakladatele firmy byla vždy nekompromisní kvalita výrobků nesoucích značku Kettler. Kontrolovaná kvalita Made in Germany se stala zárukou úspěchu firmy, stejně jako spokojenosti zákazníků po celém světě.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky České Budějovice, Dynamo, Kettler

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.