pátek 30. července 2021 Bořivoj

Jiří Kladrubský Dynamo neopouští. Začlení se do organizační struktury a pomůže B-týmu

Je to jen pár týdnů, kdy Jiří Kladrubský ukončil kariéru profesionálního fotbalisty. Fotbalu ale zůstane věrný i nadále. Budějcký rodák se začlení do klubové organizační struktury Dynama. Mimo to má v plánu předávat své zkušenosti mladým hráčům v B-týmu, kde zaujme pozici hrajícího asistenta.

„Když se Jirka rozhodl, že profesionální kariéru ukončí, začali jsme řešit, jak jeho zkušeností využít. Kladry má do fotbalu stále chuť, a tak jsem rád, že jsme se dohodli na tom, že bude v B-týmu předávat mladým hráčům své zkušenosti. V týmu bude vykonávat funkci hrajícího asistenta, který by měl být zároveň spojnicí mezi B-týmem a A-týmem,“ shrnul generální manažer Dynama Martin Vozábal.

Jiří Kladrubský hrál v české nejvyšší soutěži pouze za dva kluby. Za Dynamo České Budějovice a za pražskou Spartu. Vedle 154 zápasů v české lize sbíral starty také na Slovensku, v Řecku nebo v Itálii. Jako ryzí odchovanec Dynama se nyní vrací tam, odkud vzešel. S fotbalem totiž nadobro nekončí, od nové sezony bude hrát na Složišti za divizní B-tým.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Tisková zpráva | Foto SK Dynamo České Budějovice

Štítky České Budějovice, Dynamo, fotbal, Fortuna liga, Kladrubský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.