čtvrtek 18. srpna 2022 Helena

Odvolání Martina Vozábala? Ztráta důvěry k jeho práci, stojí v prohlášení

Fotbalové Dynamo zveřejnilo první oficiální informace k odvolání Martina Vozábala z pozice sportovního manažera. Důvodem je podle vedení klubu ztráta důvěry k jeho práci. V souvislosti s jeho koncem se mluví o možném příchodu bývalého rozhodčího a bývalého šéfa krajského fotbalu Jana Jílka. Další zdroje naopak spojují s Dynamem jméno Emila Kristka.

„Důvodem tohoto rozhodnutí je ztráta důvěry k práci Martina Vozábala, protože předseda představenstva byl nucen v posledních týdnech opakovaně a významně zasahovat do práce sportovního úseku. Z těchto důvodů předseda představenstva aktuálně jedná o personálním posílení sportovního úseku klubu,“ píše se v prohlášení klubu.

Po příchodu nového majitele Vladimíra Koubka jde o několikátý odchod zaměstnance klubu. „Předseda představenstva Vladimír Koubek po svém nástupu do klubu jednal se všemi zaměstnanci o svých záměrech v práci klubu a někteří zaměstnanci se s novými úkoly neztotožnili. Tři z nich z klubu po dohodě odešli. Jiné personální změny nejsou na pořadu dne,“ stojí v prohlášení.

Jméno nového spolupracovníka ve sportovním úseku oznámí předseda představenstva do konce tohoto týdne.

Vozábal v manažerské pozici v Dynamu vydržel šest let. Velkou část své aktivní kariéry také za jihočeský manšaft odehrál. Díky 174 odehraným utkáním v černo-bílém dresu je hráčem se čtvrtým nejvyšším počtem odehraných zápasů v historii klubu.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto SK Dynamo České Budějovice

Štítky České Budějovice, Dynamo, fotbal, Fortuna liga, Martin Vozábal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.