čtvrtek 29. září 2022 Michal

Lvíčata vyzvou Island. Na stadionu byla vždy výborná atmosféra, těší se trenér do Budějc

Na kvalitní zázemí a dobrou atmosféru se do Českých Budějovic těší český fotbalový výběr do 21 let. Lvíčata zakončí putování kvalifikací o evropský šampionát na jihu Čech 27. zaří, kdy vyzvou Island. Vstupenky jsou již v prodeji.

Reprezentace do 21 let sehrála na českobudějovickém Střeleckém ostrově drtivou většinu kvalifikačních zápasů. Nyní se blíží poslední a nejdůležitější barážové utkání proti Islandu. Lvíčata se totiž ve skupině umístila za Anglií na druhém pozici. 

„Budeme hrát na místě, které velmi dobře známe z našich předchozích domácích utkání. V Českých Budějovicích jsme si zvykli, pokaždé jsme zde našli vynikající podmínky pro přípravu a na stadionu Dynama byla výborná atmosféra. Zvláště v červnovém utkání proti Anglii před zaplněným stadionem, byť jsme bohužel prohráli. Teď budeme mít motivaci tento výsledek odčinit a pevně věříme, že baráž dotáhneme do úspěšného konce,“ uvedl v tiskové zprávě trenér Jan Suchopárek.

Česká fotbalová reprezentace do 21 let doma podlehla Anglii 1:2. Předposlední utkání kvalifikace o mistrovství Evropy se hrálo opět v Českých Budějovicích. Střelecký ostrov zaplnilo více než pět a půl tisíce fanoušků. Lvíčata mají i přes prohru...

 

Odveta se hraje 27. září v Českých Budějovicích, první zápas se uskuteční o čtyři dny dříve v Reykjavíku. Vítěz střetnutí se zúčastní evropského šampionátu, který příští rok hostí Rumunsko a Gruzie. Už nyní mají jistou účast Norsko, Německo, Portugalsko, Španělsko či Francie.

Vstupenky jsou k dispozici na portálu TicketPortal ve dvou cenových kategoriích za 150 a 250 korun. 

Ohodnoť článek

Foto Petr Tibitanzl

Štítky česko, island, lvíčta, fotbal, budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.