úterý 29. listopadu 2022 Zina

Jakub Bartoš

Jakub Bartoš » Články

Na česko-rakouské hranici roste průmyslová zóna. Podle starosty je klíčová, opozici vadí kamiony

Vznikla na počátku 90. let a funguje dodnes. Průmyslová zóna na Jindřichohradecku se rozkládá na české i rakouské straně a je důležitým centrem pro zaměstnávání lidí z Českých Velenic a okolí. Nyní tam vznikají tři nové haly. Využije je firma z...

Pod autobusem se utrhla krajnice. Cestující vyvázli bez zranění

Na jihu Čech se dnes ráno utrhla krajnice pod autobusem. Stalo se to na silnici III. třídy na Prachaticku. Šest lidí uvnitř uvízlo, ale nikdo se při nehodě nezranil. Ven jim pomohli hasiči. Dechová zkouška na alkohol vyšla u řidiče negativní.

Muž dal seniorce pěstí, poté utekl s její kabelkou

Až desetileté vězení hrozí dvaadvacetiletému muži, který napadl seniorku v Karlových Varech. Ženě dal pěstí do obličeje a poté se s ní přetahoval o kabelku. S tou sice utekl, ale policisté útočníka vypátrali a obvinili.

Táborsko testuje mladíky z Plzně či Liberce. Dorazila posila z Emirátů

Hned několik nových tváří o víkendu obléklo dres druholigového Táborska. Jihočeský klub při utkání Tipsport ligy vyzkoušel mladíky ze Slovanu Liberec či Viktorie Plzeň. První zimní posilou se má stát útočník Jakub Šašinka, ten naposledy působil...

Sídliště Máj bude bez teplé vody, důvodem je oprava horkovodu

Bez tepla a teplé vody budou ve středu 30. listopadu někteří obyvatelé největšího českobudějovického sídliště Máj. Důvodem je porucha na horkovodu, který je potřeba opravit. Omezení potrvá od 8 do 18 hodin.

Z hostování se stal přestup. Čmelík je hráčem Dynama

Českobudějovické Dynamo si pojistilo slovenského fotbalistu Lukáše Čmelíka. Šestadvacetiletý hráč na podzim hostoval na Střeleckém ostrově z Karviné, v listopadu na jeho přestup klub uplatnil opci. Bývalý hráč Žiliny podepsal smlouvu do roku 2025.

VIDEO: Stroje rozebraly most nad dálnicí kvůli odpočívce. Hotovo bylo za 20 hodin

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) zveřejnilo záběry, na kterých je vidět demolice nadjezdu nad dálnicí D3. Konstrukce už je dnes minulostí. Těžká technika ji srovnala se zemí kvůli plánované výstavbě nové odpočívky. Omezení pro řidiče trvalo...

Státní hrad a zámek Český Krumlov dnes obsadili policisté, hasiči a zdravotnicí. V dopoledních hodinách tam začalo cvičení, při kterém došlo na nádvoří k teroristickému útoku. Odpoledne záchranáři informovali, že cvičení skončilo.

Cizinec masturboval u školy. Dvě dívky ho natočily a video předaly policii

Vězení hrozí muži, který se měl v několika případech obnažovat na veřejnosti. K poslední této události došlo 22. listopadu. Nedaleko základní školy v Kaplici na Českokrumlovsku měl cizinec stažené kalhoty a masturboval. K jeho smůle ho natočily...

V Rakousku hrozí stávka na železnici. Dotknout se může i spojů s Českem

V sousedním Rakousku pokračuje vyjednávání mezi odbory a vedením společnosti ÖBB. Pokud nedojde k dohodě, bude v zemi stávka na železnici. To se dotkne všech spojů včetně těch přeshraničních.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.