středa 17. srpna 2022 Petra

Fotbalisty Dynama bude trénovat František Cipro!

Hlavním trenérem Dynama České Budějovice se stal František Cipro. Smlouvu podepíše oddílový skaut, který na lavičce A mužstva už v minulosti působil, do konce sezony. Tuto informaci dnes potvrdil výkonný ředitel klubu Radim Šupka. Cipro tedy převezme prvoligové mužstvo jen několik dnů před důležitým zápasem s Baníkem Ostrava.

Slova předsedy představenstva Karla Poborského o tom, že by se trenérem měl stát někdo, kdo není jakkoliv spjatý s Dynamem, nakonec vyzněla naprázdno. „Ačkoli jsme avizovali, že hledáme trenérskou osobnost mimo klub, tak po odmítnutí Jozefa Chovance a Pavla Hapala je František Cipro, jenž se z pozice skauta podílel i na sestavení současného kádru, ideální variantou na trenérský post po Jiřím Kotrbovi,“ uvedl na webu Dynama předseda představenstva klubu Karel Poborský.

Dynamo současně ukončilo smlouvu s chorvatským obráncem Lovre Vulinem. Jeho místo v sestavě zaujme obránce Spartaku Trnava Jaroslav Machovec. Další případné změny jak v realizačním týmu, tak i hráčském kádru budou následovat v dalších dnech.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.