sobota 1. října 2022 Igor

Hluboká asi bude shánět trenéra, Vácha chce skončit

Jelikož Budějcká Drbna je nejen mezi sportovci žádanou slečnou, donesla se k ní díky velmi dobrým známostem zajímavá informace. Trenér fotbalistů z Hluboké nad Vltavou a historicky nejlepší střelec budějovického Dynama Karel Vácha oznámil hráčům, že po prohře se Čkyní 2:3 hodlá na lavičce čtvrtého nejlepšího mužstva minulého ročníku krajského přeboru skončit.

Karel Vácha už v létě Budějcké Drbně přiznal, že s myšlenkou položit trenérskou funkci si pohrával již před rokem, když se v úvodu podzimu jeho svěřencům příliš nedařilo. Nakonec však v hlubockém podzámčí setrval a dokázal se svým mužstvem odehrát jednu z nejlepších sezon za poslední roky.

Aktuální ročník 2011/2012 bohužel nevychází Hlubockým zcela podle představ a po deseti odehraných zápasech figurují s dvanácti body na 11. příčce tabulky Chance krajského přeboru mužů. Od sestupové pozice je navíc dělí pouhé dva bodíky. Útočné duo Lukáš Dudek – Josef Kurali je oproti minulé sezoně střelecky hendikepované, když prvně jmenovaného autora dvou branek trápí různá zranění, a Kurali se trefil pouze jednou.

Porážka na vlastním hřišti s nevýraznou Čkyní pak byla asi poslední kapkou do přetékajícího džbánu Váchovy trpělivosti, a tak bývalý ligový fotbalista po utkání v kabině hráčům oznámil, že jako trenér končí. Jestli se tomu tak opravdu stane, bude Budějcká Drbna sledovat.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.