Počasí dnes24 °C, zítra19 °C
Pátek 29. září 2023  |  Svátek má Michal
Bez reklam

Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!

Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice se dohodl s týmem SK Slavia Praha na přestupu Milana Nitrianského. Tento dvacetiletý obránce a člen reprezentační jedenadvacítky odchází do Slavie Praha na přestup. Kluby se dohodly, že přestupová částka nebude zveřejněna.

Milan Nitrianský začínal v pěti letech v TJ Vitějovice. Poprvé o sobě dal více vědět v roce 2003, kdy si ho jako naději do budoucna vyhlídlo českobudějovické Dynamo. Do Dynama přišel ve svých třinácti letech. V roce 2009 odešel na hostování do druhé ligy, kde si ho vyhlídla Čáslav. Tam patřil ke stabilním oporám. Na konci sezony 2009/2010 se vrátil zpět do Dynama, aby se pokusil probojovat do kádru prvoligového A-týmu. Na podzim sezony 2010/2011 sice ještě nastupoval hlavně za B-tým, na jaře se ale stal již členem základní sestavy.


Milan Nitrianský o přestupu

Jak hodnotíte svoje působení v Dynamu?
Své působení hodnotím pouze pozitivně, protože Dynamo je klub, kde jsem fotbalově vyrostl a je to i klub který mi umožnil start do velkého fotbalu a dal mi šanci udělat další krok v mém fotbalovém růstu.

Kdy jste se dozvěděl o zájmu pražské Slavie?
O zájmu Slavie Praha jsem se dozvěděl od mého manažera, již v pondělí, ale nepřikládal jsem tomu zvlášť váhu a nadále se připravoval s Dynamem na zápas s Bohemians 1905. To, že angažmá ve Slavii skutečně vyjde, jsem se dozvěděl opravdu až dnes a mám z toho radost.

Proč jste se nakonec rozhodl pro přestup a co od něj očekáváte?
Slavia je i přes současné problémy pořád jeden z nejlepších klubů a nepochybuji, že již v letošní sezóně se vrátí na pozice, kam patří. Proto jsem neváhal, je to pro mě šance, která by už nemusela přijít a především další krok v mé fotbalové kariéře.

Zdroj: www.dynamocb.cz

Štítky SK Slavia Praha, Milan Nitrianský, SK Dynamo České Budějovice, přestup, fotbal, Bohemians 1905, Vitějovice, Čáslav

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!  |  Fotbal  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.