pondělí 26. září 2022 Andrea

Radim Kokeš z Číny: „Věřím, že dnešní zápas vyhrajeme!“

S prvními informacemi z šestadvacátého ročníku Letní světové univerziády 2011 v čínském Shenzhenu se Budějcké Drbně přihlásil asistent trenéra české akademické fotbalové reprezentace, českobudějovický Radim Kokeš.

„Zdravím ze Shenzhenu. Cesta do místa dění byla dlouhá a náročná. Ihned po příletu nás čekal déšť, který bude, jak jsme v následujících hodinách a dnech zjistili, zřejmě častým projevem místního klimatu,“ uvedl Radim Kokeš a vzápětí pokračoval: „Ubytování a strava jsou na velmi slušné úrovni. Ve středu jsme již absolvovali první trénink na travnaté ploše. Hřiště bylo výborné, ale při cestě na stadion nás opět zastihl vydatný déšť, takže jsme trénovali na vodě.“

Všichni hráči, včetně celého realizačního týmu, nyní směřují svou pozornost na první měření sil v základní skupině C s mužstvem Uruguaye, které se bude hrát dnes v půl osmé večer místního času (13.30 hodin středoevropského). „Věřím, že zápas vyhrajeme!“ uzavřel bývalý fotbalista, který v posledních letech působil v Kaplici a na Hluboké.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.