čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Motorák měsíce je zpět. Kdo získá první ocenění?

Druhé místo v tabulce, pouze dvě porážky a výborných devatenáct bodů. Hokejistům Motoru se začátek první ligy daří, vybrat tak prvního Motoráka měsíce v nové sezoně nebude vůbec jednoduché.

Motorák, který až do pondělí 7. října od vás získá nejvíce hlasů, bude hostem rozhovoru s čtenáři. Došlé otázky Budějcká Drbna hráči položí. Autor nejzajímavějšího dotazu dostane dvě vstupenky k prohlídce Budějovického Budvaru, odměnou pro úspěšného hokejistu bude pětilitrový soudek lahodného piva Budweiser Budvar. Společné předání cen proběhne na ledě Budvar arény během následujícího domácího zápasu.

5# Karel Plášil

V přípravě nezískal ani bod, vše si schovával na začátek soutěže. Urostlému obránci se zatím daří, trefil se proti Ústí i Slavii. Navrch přidal sedm asistencí, což ho řadí na druhé místo produktivity mezi všemi beky první ligy. Zdobí ho i čistá hra, dosud nemusel ani jednou na trestnou lavici.

66# Jan Veselý

Jasná volba. Po osmi kolech s přehledem kraluje střeleckým tabulkám celé soutěže, přesných tref zaznamenal už devět. Skóroval ve všech zápasech prvních pěti kol, ve třech případech se navíc jednalo o vítěznou branku. Vede dosavadní produktivitu Jihočechů.

22# Jiří Šimánek

Nestárnoucí útočník má v úvodu sezony famózní formu. V přípravě naskočil jen do tří zápasů, ale start nového ročníku Chance ligy se mu vydařil na jedničku. Vynechal zápas v Kadani, ale ve zbylých sedmi utkáních posbíral osm bodů. Daří se mu, věří si.  

Kdo se stane Motorákem měsíce září?

Celkem hlasovalo440 čtenářů

Autoři | Foto Bramberka Nová

Štítky Motorák měsíce, Motor, hokej

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.