pondělí 17. května 2021 Aneta

Klub Beach Service je nově v Budějcích, první trénink je zdarma

PR článek

Atraktivita beach volejbalu v České republice je stále na vzestupu a jinak tomu není ani v Českých Budějovicích. O narůstající oblíbenost tohoto sportu u nás se mimo jiné velmi zasazuje beachvolejbalový klub Beach Service Club Z.S., který působí již na pěti různých místech – v Praze, Plzni, Benešově u Prahy, Pardubicích a nově právě v Českých Budějovicích na sídlišti Vltava v ulici Bezdrevské. Klub byl dokonce dvakrát po sobě zvolen nejlepším beachvolejbalovým klubem roku a poslední tři roky ovládají hráči Beach Service mládežnické kategorie do 17 a do 18 let.

Klub Beach Service vznikl zejména s cílem umožnit nejen profesionálním, ale také amatérským hráčům a hráčkám všech věkových kategorií, věnovat se plážovému volejbalu za profesionálních podmínek a zároveň bez větších finančních nároků. Tyto ambice má i v Českých Budějovicích. Zdejší areál Beach Service aréna nabízí sedm kurtů. Je to jediný beachvolejbalový areál v Budějovicích, kde lze trénovat doslova za každého počasí po celý rok. 

Klub nabízí široké portfolio služeb pro veřejnost – dlouhodobé i jednorázové pronájmy kurtů, sportovní kroužky pro děti, beachvolejbalové tréninky pro dospělé, kempy, příměstské tábory a také turnaje s doprovodným programem. Tréninky a kempy probíhají pod dohledem zkušených trenérů. Tréninky plážového volejbalu nejsou určené pouze pro dospělé, ale jsou vhodné i pro děti již od věku sedmi let. Nábor dětí do klubu bude probíhat ve dnech 9. a 11. září, avšak přihlašování do klubu je možné kdykoliv během roku. 

První trénink si v klubu Beach Service můžete vyzkoušet zdarma bez závazků

Členství v klubu zahrnuje pravidelné tréninky jednou až pětkrát týdně po celý kalendářní rok pod dohledem školeného týmu trenérů. Členové mají navíc možnost po trénincích zůstat a hrát na volných kurtech. Jako člen máte také levnější vstup na beachové akce. Pro více informací neváhejte navštívit internetové stránky klubu. Více o klubu se také dozvíte na Facebooku a Instagramu.

Hodnocení článku je 78 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Votava

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Beach Service, sport, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.