Sobotní duel volejbalové Uniqa extraligy mužů proti sobě svede dvě tradičně silná mužstva - Jihostroj České Budějovice a Ostravu. Zápas začne v budějcké Sportovní hale úderem 18. hodiny.
V posledních letech byly střetnutí těchto dvou týmů vždy ozdobou české nejvyšší soutěže, a proto se i dnes mohou diváci těšit na oku lahodící souboj těchto dvou špičkových týmů.
Domácí volejbalisté nastoupí do utkání po čtvrteční porážce v Lize mistrů. „I přes noční návrat z Berlína bude k dispozici všech třináct hráčů. Na druhý extraligový duel jsme připraveni,“ hlásil po pátečním tréninku trenér Jihostroje Jan Svoboda.
Ostrava, ač se zdá být oslabena odchodem několika hráčů, bude jistě chtít favorita připravit o body, nicméně Jihostroj do této sezony vstupuje s pravděpodobně výrazně posíleným kádrem. Proto se můžeme dočkat vskutku zajímavé podívané.
„Kádr Ostravy se změnil, částečně mají nové družstvo, nicméně na zápas se připravujeme se stejnou vážností jako na každý jiný. Hodláme odevzdat stoprocentní výkon,“ dodal jihočeský kouč.
Jihočeští gladiátoři se představí ve Sportovní hale v Českých Budějovicích dnes od 18 hodin. A věřme, že to bude v plné parádě!
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.