Počasí dnes26 °C, zítra25 °C
Úterý 25. června 2024  |  Svátek má Ivan
Bez reklam

Noční beachvolejbalový turnaj u sportovky, tenis a U2 na písku

České Budějovice - Noční beachvolejbalový turnaj se dnes uskuteční v Beachareálu u soutoku Vltavy a Malše. Před Sportovní halou rozehrají první smíšené dvojice zápasy na všech čtyřech kurtech ve 21 hodin. V sobotu si můžeme zaplácat i tenis na písku a pak si zavzpomínat na naše mladá léta s U2...

1. Beach Club České Budějovice pořádá pravidelně turnaje pro veřejnost třikrát týdně.  V pondělí bojují o body do žebříčku mixy, ve středu muži a ve čtvrtek ženy. Vždy od 17 hodin se ze mísí hráči od krajských přeborů po mistry z Jihostroje, kteří dojíždějí nejen z Máje, Vltavy nebo jiných koutů města, ale také třeba specialisté z Netolic či jiných míst našeho kraje.

Dnes navíc připravil Beachareál noční turnaj pro širokou veřejnost. "Hrát bude maximálně šestnáct dvojic, přihlášeno je zatím třináct,"  říká pořadatel Jan Kanea z 1.BCCB. Startovné je 200 Kč za tým.

V sobotu od 15 hodin se pak rozběhnou další dva turnaje mixů. V beachvolejbalu a v beachtenisu. "Rakety tu máme, takže budou k dispozici na půjčení," podotýká Kanea. "A kapacita je v obou kategoriích naplněná tak napůl, takže míst je dost," dodává. Startovné je 150 Kč za osobu.

Od 20 hodin navíc začíná jen pár kroků od hřiště v areálu klubu Beach Rock Party. Přijít se podívat na U2 Revival a jiné kapely může kdokoliv, vstupné se neplatí.  

 Takže pojďme si zaplácat bíč...nebo bíčtenis.. a pak si zatrsat... cool

Autoři

Štítky U2, VK Jihostroj České Budějovice, Vltava, tenis, Malše, krajský přebor, Netolice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Noční beachvolejbalový turnaj u sportovky, tenis a U2 na písku  |  Míčové sporty  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.