čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

SOUTĚŽ: Vyhrajte lupeny na zítřejší Volejbalový ples!

Po sobotním extraligovém zápase Jihostroje s Brnem se v ArtIGY centru (bývalé Bazilice) uskuteční od 20 hodin tradiční Volejbalový ples. Majitelé permanentek mají vstup zdarma, ostatní si však lístky musí zakoupit. Díky Budějcké Drbně se na ples můžete bezplatně vypravit i vy.

Až do dnešní 16. hodiny odpolední nám na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz napište kromě vašeho jména a nějakého kontaktu i správnou odpověď na následující otázku:

Jihostroj v této sezoně jedinkrát prohrál. Víte, který tým se stal jeho přemožitelem?

A) VK Dukla Liberec
B) AERO Odolena Voda
C) Volejbalový oddíl Příbram

Z došlých odpovědí vylosujeme jednoho úspěšného čtenáře, jenž obdrží dvě vstupenky na zítřejší ples. Podmínkou bude přijít podpořit Budějčáky na duel s Brnem, který začíná netradičně v 17 hodin, a lístky si vyzvednout po zápase na lavičce domácích u maséra Jihostroje Filipa Hocha.

Kdo nebude úspěšný v dnešní soutěži, o další dva lupeny můžete s Budějckou Drbnou soutěžit ještě zítra dopoledne!

A co vás na Volejbalovém plese čeká? Až do druhé hodiny ranní bude hrát taneční orchestr Variant. Program zpestří ve 21 hodin premiéra filmu s volejbalovou tématikou a o hodinu později unikátní bublinová show Matěje Kodeše, několikanásobného světového rekordmana v dělání bublin různých tvarů, barev a velikostí.

Hodinu před půlnocí pak moderátor večera Honza Čipera vyhlásí vítěze hlavních cen v tombole a hned poté předvedou samotní hráči něco ze svého mimovolejbalového umění.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pavel Kacerovský

Výhercem prvních dvou vstupenek na zítřejší ples se stal čtenář Radovan Linduška. Blahopřejeme! :-)

pátek, 20. ledna 2012, 16:41

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.