sobota 23. října 2021 Teodor

Vyhrajte pět vstupenek na finále volejbalové extraligy!

Už dnes v 18 hodin se všichni volejbaloví příznivci z jihu Čech dočkají. Jihostroj České Budějovice rozehraje ve Sportovní hale finálovou sérii Uniqa extraligy proti Dukle Liberec. Přijďte naše mistry podpořit při obhajobě titulu, zaplňte halu do posledního místečka a žeňte kluky zpod vysoké sítě za zlatem! Budějcká Drbna pro vás má pět volných vstupenek.

ČTĚTE: Finále je tu, Jihostroj se v boji o titul utká s Libercem

Až do dnešní 15. hodiny odpolední můžete na adresu redakce@budejckadrbna.cz posílat svoje odpovědi na následující otázku. Ze správných tipů Budějcká Drbna vylosuje pět čtenářů, kteří získají po jednom lupenu.

Na kolik vítězných zápasů se hraje finále volejbalové extraligy?

A) tři
B) čtyři
C) pět

Do e-mailu nezapomeňte připsat svoje jméno (v opačném případě nebude odpověď zařazena do slosování), případně i telefonický kontakt pro rychlejší komunikaci. Vstupenky budou k vyzvednutí na pokladně ve sportovní hale těsně před zápasem.

Na podnět jednoho čtenáře budeme počínaje další soutěží na webu Budějcké Drbny uveřejňovat výherce nejen v liště AKTUÁLNĚ na úvodní stránce, ale také pod článkem, kde je vypsána soutěž. Děkujeme za pochopení, zachovejte nám přízeň! Redakce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.