středa 11. prosince 2019 Dana

Do Českého Vrbného se sjeli vodáčtí veteráni. Své síly měřili na divoké vodě

Vodácká událost s názvem Budweis white water Happy Days do Českého Vrbného u Českých Budějovic přilákala vodácké veterány. Ti se dnes, v sobotu 14. července, utkali v několika závodech na divoké vodě. Uskutečnilo se zde totiž Mistrovství České republiky veteránů a český pohár ve stejné kategorii. V neděli bude program pokračovat například závodem v paddleboardingu.

„Na kanál se tento víkend sjeli ti, kteří něco ve vodním slalomu znamenali a stále znamejí. Děje se tak při příležitosti Mistrovství republiky ve věkové kategorii veteránů. Tedy těm, kterým bylo 35 let a výše,“ uvedli organizátoři.

Sportovci se utkali v několika závodech, nechyběl sprint, slalom, board cross. Ještě je čeká závod massocros, neboli elimiační závod nafukovacích kanoí. Po vyhlášení výsledků si dnes, v sobotu 14. července, mohou návštěvníci užít i kulturní program s hudební produkcí. Přibližně od 19 hodin.

V neděli dopoledne se uskuteční Memoriál Karla Krejčího. Závod začíná v 9:30. V neděli budou na kanále také probíhat závody kajakcross a stand up paddleboard.

Štítky kanál, Vodácký aeál Lídy Polesné, mistrovství veteránů, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.