úterý 21. září 2021 Matouš

Na paralympiádu se budou plavci připravovat v Budějcích. Chci získat zlatou, hlásí Petráček

Poslední červencové dny budou v budějckém bazénu patřit paralympionikům. Ti se zde budou připravovat na letní hry v Tokiu, které se konají na přelomu srpna a září. Reprezentant Arnošt Petráček jede na závody s tou nejvyšší ambicí. Přivézt zlatou medaili.

Příprava reprezentantů v budějckém bazénu začne v pondělí 26. července a potrvá až do 31. července. Připravovat se zde budou Arnošt Petráček, Jonáš Kešnar, Tadeáš Strašík, Petr Andrýsek, Vendula Dušková a Dominika Míčková.

Šestnácté Letní paralympijské hry v Tokiu začínají 24. srpna a končí 5. září. „Odletím s tou nejvyšší ambicí, chci získat zlatou! Poctivě se na závody připravuji a věřím si. V našem týmu vládne optimistická nálada a chceme to všichni ve zdraví zvládnout,“ říká s úsměvem reprezentant Arnošt Petráček.

V rámci přípravy požádal Český para sport město o snížení nákladů pro plavce za pronájem drah v bazénu. Radní na svém pondělním zasedání jejich žádost schválili. „Všem budeme fandit a držet pěsti. Věřím, že medaile opět přivezou,“ uvedl náměstek primátora Ivo Moravec

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Facebook ČESKÝ PARA SPORT

Štítky České Budějovice, paralympiáda, plavání, příprava, Arnošt Petráček

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.