pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Vyhledávání

Nalezené články: "plavec"

Plavecký stadion se dočká nové střechy, nebyla opravována 50 let

Plavecký stadion čeká rekonstrukce střechy. S pracemi, které vyjdou na zhruba 35 milionů, by se mělo začít za dva roky. Oprava by měla trvat maximálně sedm měsíců. Na výrazné omezení provozu by ale rekonstrukce neměla mít vliv.

S lipenskými přívozy se přes léto svezlo až o 30 procent více automobilů. Chybí tu kapitáni

Minimálně o třetinu automobilů více než v loňském roce přepravily o letních prázdninách přívozy, které přes Lipenskou přehradu vozí turisty, cyklisty, ale hlavně automobily či další dopravní prostředky. Důvodem je narůstající zájem o tuto atraktivní...

Krumlov upravuje parkování v zónách, cílem je uvolnit místa pro místní

Dopravní režim v zónách placeného stání v Českém Krumlově se na přelomu září a října v některých lokalitách mírně upravuje. Město k úpravám přistoupilo na základě podnětů obyvatel, kteří apelovali na změny v režimu. Parkovací místa před domy měli...

V pátek se konečně otevře bazén pro veřejnost. Vstupné bude za půlku

Po nekonečném odkládání se lidem v pátek konečně otevřou dveře Plaveckého stadionu. Všichni, kdo se do bazénu vydají, se kromě nového tobogánu mohou navíc těšit na padesátiprocentní slevu na vstupné.

Otevření plovárny se posouvá, za problémy může zhotovitel

Plavecký stadion se otevře o týden později. Důvodem je nedodržení termínu zhotovitele a následné nedostatečné „vyzrání“ stavební chemie. Na otevření plovárny i tobogánu si tak ještě budeme muset počkat.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "plavec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "plavec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.