pátek 15. listopadu 2019 Leopold

V rámci Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány se hrál i golfový turnaj

V neděli 20. září se v Golf Resortu Hluboká konal turnaj k příležitosti 12. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány, který se zabývá promítáním vzdělávacích filmů.

Zájem o turnaj byl veliký. Nakonec se jej zúčastnilo 87 hráčů! Na golfové terase vyzdobené ve stylu Indonésie byla připravena tradiční snídaně doplněná exotickým ovocem.

Zahájení turnaje se ujal statutární ředitel Golf Resortu Hluboká Antonín Loužek spolu s pořadatelem festivalu a zároveň majitelem Resortu Relax Bali Jindřichem Soukalem. Odstartování turnaje proběhlo v 10:30 tradiční sirénou.

Na altánech bylo pro hráče připraveno občerstvení v podobě indonéské kuřecí polévky a chilli salsy. Naše hostesky se postaraly o ochutnávku kvalitních rumů a dalších alkoholických či nealkoholických nápojů. Počasí golfistům přálo, bylo totiž krásné babí léto.

Hráči začali docházet kolem 16. hodiny a byl pro ně připraven speciální indonéský raut, který se skládal ze slávek v thajské omáčce, mini špízů z kuřecího masa s červenou kari omáčkou, rýže Basmati na indonéský způsob, smažených marinovaných ryb na zeleném kari a smažených nudlí s kuřecím masem a zeleninou.

Ceny pro vítěze byly opravdu štědré. Ti, kterým se hra povedla, mohli získat voucher 1+1 do Resortu Relax Bali nebo dárkové balíčky MFF Voda Moře Oceány. Hlavní výhra - zájezd do Resortu Relax Bali i s letenkou - byla losována. Nezáleželo tedy na výsledcích.

V kategorii 25,1 - 54 obsadil 1. místo Michal Vítovec. Horst Egger zase vyhrál v kategorii 17,1 - 25 a v kategorii 0 - 17 zvítězil Daniel Bartůněk. Absolutním vítězem po součtu brutto a netto bodů se stal Jiří Lála mladší.

Golf Resort Hluboká by vás rád pozval na některé blížící se turnaje - 3. října se koná Mistrovství veřejného hřiště nebo 4. října Pilsner Urquell Golf Open. Více informací naleznete na webových stránkách nebo na facebookových stránkách.

Tisková zpráva

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.