úterý 27. září 2022 Jonáš

Dan Fekl se třetího vítězství na Velké kunratické nedočkal

Již dvakrát po sobě se z vítězství na legendárním závodu radoval Budějčák Daniel Fekl. O zlatý hattrick se pokusil i o tomto víkendu. V Českých Budějovicích populární a přísný trenér spinningu reprezentoval na 78. ročníku Velké kunratické Fitness 14.

Velká kunratická se sice nětěší takové masovosti jako tomu bývalo v osmdesátých letech, ale uspět v konkurenci více než 1800 závodníků je výzvou pro každého běžce.

Třetího vítězství v řadě se však Daniel Fekl nedočkal. Za vítězným Janem Procházkou zaostal bezmála o 25 vteřin a zbylo na něj celkové čtvrté místo.

"Příprava nebyla taková jako v minulých letech. Kromě nabírání kondice jsem se velmi aktivně věnoval přípravám spojených s otevřením nového Fitness 14 a to mi sebralo hodně sil. Ale to si nechci stěžovat. Otevření fitka mělo prioritu," podotýká českobudějovický krosový běžec.

Příští ročník Velké kunratické Dan zatím neřeší. Danovo původním plánem bylo vyhrát kunratickou znovu a skončit se závoděním na této trati. Plán byl však čvrtým místem narušen.

"Co bude příští rok ještě nevím. Teď mě čekají jiné povinnosti. V létě příprava budějčáků hrajících NHL a pak se uvidí," shrnuje pro Budějckou Drbnu své momentální myšlenkové pochody Daniel Fekl.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.