Počasí dnes-1 °C, zítra-3 °C
Sobota 2. prosince 2023  |  Svátek má Blanka
Bez reklam

Dan Fekl se třetího vítězství na Velké kunratické nedočkal

Již dvakrát po sobě se z vítězství na legendárním závodu radoval Budějčák Daniel Fekl. O zlatý hattrick se pokusil i o tomto víkendu. V Českých Budějovicích populární a přísný trenér spinningu reprezentoval na 78. ročníku Velké kunratické Fitness 14.

Velká kunratická se sice nětěší takové masovosti jako tomu bývalo v osmdesátých letech, ale uspět v konkurenci více než 1800 závodníků je výzvou pro každého běžce.

Třetího vítězství v řadě se však Daniel Fekl nedočkal. Za vítězným Janem Procházkou zaostal bezmála o 25 vteřin a zbylo na něj celkové čtvrté místo.

"Příprava nebyla taková jako v minulých letech. Kromě nabírání kondice jsem se velmi aktivně věnoval přípravám spojených s otevřením nového Fitness 14 a to mi sebralo hodně sil. Ale to si nechci stěžovat. Otevření fitka mělo prioritu," podotýká českobudějovický krosový běžec.

Příští ročník Velké kunratické Dan zatím neřeší. Danovo původním plánem bylo vyhrát kunratickou znovu a skončit se závoděním na této trati. Plán byl však čvrtým místem narušen.

"Co bude příští rok ještě nevím. Teď mě čekají jiné povinnosti. V létě příprava budějčáků hrajících NHL a pak se uvidí," shrnuje pro Budějckou Drbnu své momentální myšlenkové pochody Daniel Fekl.

Štítky Madeta Motor České Budějovice, Jan Procházka, National Hockey League

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Dan Fekl se třetího vítězství na Velké kunratické nedočkal  |  Ostatní sporty  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.