sobota 21. května 2022 Monika

Vyhledávání

Nalezené články: "řidič"

Dopravnímu podniku chybí řidiči. Musí omezit některé linky

Budějcký dopravní podnik musí dočasně upravit provoz některých linek. Důvodem je aktuální zvýšená nemocnost řidičů, a také podstav. Změna se bude týkat linek 1, 3 a 9, u kterých dojde k prodloužení intervalů mezi jednotlivými spoji. Jak dlouho...

Milí řidiči, přesedejte z aut do MHD

Oprava klíčové dopravní tepny Strakonické ulice způsobila už tak přetížené dopravě v Českých Budějovicích velké problémy. Totálně ucpané ulice jsou toho důkazem.

Začala další etapa stavby zanádražní komunikace. Silnice propojí střed města s dálnicí

Celkem 772 metrů měří další část zanádražní komunikace, jejíž stavbu dnes zahájil Jihočeský kraj. Silnice, která spojí střed města s dálnicí D3, má být podle hejtmana Martina Kuby (ODS) hotová za deset měsíců. Práce vyjdou na 88 milionů korun.

Muž zaparkoval část nákladního vozu do kolejiště. Nad ránem do něj narazil vlak

Špatný odhad měl muž, který zaparkoval nákladní vůz u železniční stanice v Jílovicích na Českobudějovicku. Část totiž zasahovala do kolejiště a nad ránem do ní najel vlak. Událost prošetřují policisté.

Řidička narazila do traktoru. Pár minut poté na místě havaroval ještě jeřáb

Nehodu, při které havarovalo osobní auto, traktor a jeřáb, vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté. K havárii došlo nedaleko Hosína na začátku tohoto týdne. Řidička osobního auta nejprve narazila do traktoru. Místem později projížděl jeřáb,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řidič"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "řidič"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.