středa 14. dubna 2021 Vincenc

Vyhledávání

Nalezené články: "Budeč"

Březen 2021: Protesty, rozhovory, ale i politické kauzy. Co zajímavého vyšlo v březnu?

Třetí měsíc roku 2021 je za námi a my jsme si pro vás připravili to nejlepší, co pro čtenáře Budějcké Drbny redakce v březnu vydala.

V Budči hořela víceúčelová budova. Škoda jde do deseti milionů

Plné ruce práce měli dnes jihočeští hasiči u obce Budeč na Jindřichohradecku. Hořet tam začalo víceúčelové zařízení. V objektu podle mluvčí hasičů naštěstí nikdo nebyl. Podle předběžných odhadů se škoda bude pohybovat kolem deseti milionů korun.

Budějcký Mama Market se vrací do Riegrovky. Představí různorodé projekty

Čtyřicet pět maminek, jedna zdravotní sestřička z neonatologie a třicet pět projektů z mateřské, to je letošní Budějcký Mama Market. Na venkovní ploše areálu Riegrova 51, v bývalém místě oblíbeného Trhu U vrby, se ve stánkovém prodeji představí...

KULTURNÍ TIPY: Buskers Fest roztančí centrum města od Sokoláku až po Lannovku

Letní kulturní program je v plném proudu, a vy si tam můžete užít koncerty a vystoupení všemožných umělců po celý týden přímo v ulicích. Těšte se také na finále Maturantky Roku 2016, které proběhne ve středu večer na náměstí! 

Charitativní akce Věšák se v sobotu uskuteční ve Starých Hodějovicích

Charitativní akce Věšák, která se koná již po páté ve prospěch Centra Bazalka, se v sobotu uskuteční v areálu HoSPORT ve Starých Hodějovicích. Pokud máte srdce na správném místě, neváhejte se přijít pobavit, ale i přispět na dobrou věc.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Budeč"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Budeč"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.