pondělí 27. září 2021 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "Jihostroj"

Odchovanci Jihostroje pomohli reprezentaci U19 k devátému místu na světě

Volejbalová reprezentace do 19 let má za sebou vrchol sezony, kterým bylo Mistrovství světa v Teheránu. České barvy hájili odchovanci Jihostroje Lukas Tóth a Josef Leština, kteří pomohli národnímu týmu k deváté příčce.

Devatenáctiletá pilotka se vydala na sólo let kolem světa. Na světový rekord zaútočí s česko-slovenským letounem Shark

Britská pilotka Zara Rutherfordová se vydala 18. srpna z Belgie na oblet zeměkoule, který chce dokončit za dva až tři měsíce. Pokud se jí to podaří, stane se nejmladší ženou na světě, která sama obletí svět. Pro svůj sólo let si vybrala ultralight...

Bylo příjemné hrát zase před fanoušky, pochvaluje si Piskáček

Druhé přípravné utkání odehrál českobudějovický Jihostroj na domácí palubovce s Kladnem. Opět se jednalo o modelový zápas na čtyři sety, z nichž na konci tří mohli slavit vítězství fanoušci Českých Budějovic. Těch na tréninkové utkání dorazilo 150.

Jihostroj láká zájemce o volejbal. Probíhá nábor nových členů

Vicemistr volejbalové UNIQA extraligy Jihostroj České Budějovice spustil nábor pro děti ročníků 2013 a starší. Na startu sezony 2021/22 si zájemci mohou přijít zkusit trénink a stát se součástí volejbalového klubu.

Závěr Lipno Sport Festu čeká olympioniky i hudební hvězdy

Do konce Lipno Sport Festu zbývá už jen pár ní, které nabídnou třetí ČEZ Energy fest a také závěrečné sportovní aktivity. Účast přislíbili i olympionici z Tokia.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jihostroj"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Jihostroj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.