sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "Líný kvartet"

FOTO: Budějcké náměstí už zdobí rozsvícený vánoční strom

Slavnostní rozsvícení stromečku na českobudějovickém náměstí si dnes nechal ujít málokdo. Lidé, kteří zaplnili celé náměstí, si tak od dnešního dne mohou na náměstí Přemysla Otakara II. užívat vánoční atmosféru na plné obrátky. Rozsvícením stromečku...

Českobudějovický advent začíná už zítra. Nabídne několik novinek

Vánoční podium s bohatým programem, vyhlídková věž, kluziště, Zvonička nebo Ježíškova dílna. Na to všechno, ale i mnohem víc, se mohou těšit návštěvníci letošního Budějovického adventu. Začíná už v pátek 29. listopadu a potrvá až do 6. ledna.

KULTURNÍ TIPY: Užijte si veselé kulturní Vánoce

Vánoce si v klidu vychutnejte v rodinném kruhu, ale pokud chcete vyrazit za kulturou, budějcké kluby vás nezklamou ani o svátcích. Adventní trhy na náměstí uzavřou koncerty Martiny Pártlové, Martina Vaverky a Markéty Bednářové. Na Piaristickém...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Náměstí bude dnes swingovat

Vánoce se kvapem blíží a ve čtvrtek atmosféru doladí i nově napadaný sníh. Kde jinde se z něj radovat než na budějckém náměstí? Program na hlavním pódiu dnes začíná od 15:00.

KULTURNÍ TIPY: Buskers Fest roztančí centrum města od Sokoláku až po Lannovku

Letní kulturní program je v plném proudu, a vy si tam můžete užít koncerty a vystoupení všemožných umělců po celý týden přímo v ulicích. Těšte se také na finále Maturantky Roku 2016, které proběhne ve středu večer na náměstí! 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Líný kvartet"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Líný kvartet"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.