čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "Ledax"

Město podpoří sociální i pečovatelské služby

Rada města schválila neinvestiční dotace pro poskytovatele osobní asistence. Navržené finanční prostředky ještě musejí schválit českobudějovičtí zastupitelé.

Jihočeský kraj věnuje více než 22 milionů korun na sociální služby

Přes 22 milionů korun dá v letošním roce Jihočeský kraj na podporu sociálních služeb. O peníze, určené na spolufinancování provozu sociálních zařízení, požádalo 73 poskytovatelů.

Petici bojující za vznik českobudějovického hospice podepsalo více než devět tisíc lidí

Více než devět tisíc občanů Jihočeského kraje podpořilo myšlenku vybudování lůžkového hospice v Českých Budějovicích. Podepsali petici, která bojuje za vznik tohoto zařízení v jihočeské krajské metropoli.

Klub R51 plus: Ledax rozšířil své služby pro seniory

Klub R51 plus je klubem, který se již svým názvem snaží naznačit, pro jakou věkovou kategorii byl vytvořen. Tedy pro všechny, kteří již dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet...

Riegrova 51: Centrum, které nabízí i volnočasové aktivity

Komplexní administrativně poradenské centrum v Riegrově ulici číslo 51 bychom mohli vnímat jako jedno z mnoha, které v Českých Budějovicích vyrostly. Ale není tomu tak. Má za sebou dlouhou historii a je naplněno kreativitou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ledax"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ledax"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.