středa 3. března 2021 Kamil

Vyhledávání

Nalezené články: "Ledax"

Muž se vydává za pracovníka pečovatelské služby. Buďte pozorní, varuje seniory policie

Jindřichohradečtí policisté řeší hned několik případů, ve kterých se neznámý muž vydával za pracovníka pečovatelské služby Ledax a pod záminkou kontroly služby této společnosti oslovoval seniory na několika místech ve městě. Podle policie se muž...

Podpořte hospic dárcovskou sms s vůní kávy

Kampaň s názvem „Pozvěte hospic na kafe (pivo)“ organizuje budějovický Domácí hospic Ledax. Symbolickým pozváním „na pivo nebo kávu“ ve formě dárcovské SMS máte možnost podpořit službu domácího hospice, která je na darech od veřejnosti částečně...

Město podpoří sociální i pečovatelské služby

Rada města schválila neinvestiční dotace pro poskytovatele osobní asistence. Navržené finanční prostředky ještě musejí schválit českobudějovičtí zastupitelé.

Jihočeský kraj věnuje více než 22 milionů korun na sociální služby

Přes 22 milionů korun dá v letošním roce Jihočeský kraj na podporu sociálních služeb. O peníze, určené na spolufinancování provozu sociálních zařízení, požádalo 73 poskytovatelů.

Petici bojující za vznik českobudějovického hospice podepsalo více než devět tisíc lidí

Více než devět tisíc občanů Jihočeského kraje podpořilo myšlenku vybudování lůžkového hospice v Českých Budějovicích. Podepsali petici, která bojuje za vznik tohoto zařízení v jihočeské krajské metropoli.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ledax"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ledax"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.