úterý 25. února 2020 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "Libor Šolc"

Libor Šolc šéfuje roudenskému fotbalu rovných dvacet let

Utíká to, může si říct Libor Šolc, roudenský patriot, který je už 20 let předsedou Tělovýchovné jednoty Malše. Funkce se ujal 27. srpna 1999 ve věku, kdy i „třicítka“ byla ještě dosti vzdálená. Dobrý důvod k rozhovoru.

Střelecký ostrov čeká fotbalové derby. Utká se Technika s Univerzitou

Už v pondělí 22. října bude stadion na Střeleckém ostrově hostit vysokoškolské fotbalové derby. Od šesti hodin se proti sobě utkají tým Vysoké školy technické a ekonomické a Jihočeské univerzity. Hráči VŠTE budou obhajovat vítězství z minulého roku.

Roudenský srdcař Zdeněk Zuntych slaví šedesátku

Právě dnes, v úterý 8. května, slaví významné životní jubileum, nádherné šedesáté narozeniny, Zdeněk Zuntych, dlouholetý funkcionář TJ Malše Roudné. Do fotbalového povědomí se zapsal i jako novinář a autor několika publikací o historii regionálního...

Fotbalisté Malše Roudné pokukují po horních patrech divizní tabulky. Jaro načínají doma

Jarní mistrovské divizní bitvy načnou fotbalisté Malše Roudné na domácím trávníku 10. března. Jejich soupeřem bude tým Hořovicka. Jihočeši jsou po podzimní části soutěže v polovině šestnáctičlenné tabulky a rozhodně chtějí svou pozici vylepšit. Za...

Středoškoláci budou hrát ve Velešíně o pohár rektora VŠTE

Šest jihočeských středních odborných a průmyslových škol se 27. září utká ve Velešíně už potřetí na fotbalovém turnaji O pohár rektora VŠTE.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Libor Šolc"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Libor Šolc"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.