neděle 26. ledna 2020 Zora

Vyhledávání

Nalezené články: "Louskáček"

Louskáček z.s. roste a nabízí nové služby pro rodiny s dětmi

Na počátku Louskáčkových jesliček byl úsměvný nápad, idealistické představy o podnikání, a strach z návratu do pracovního procesu dvou novopečených maminek kamarádek. Díky zarputilosti jedné z nich se z nápadu stala reálná představa. Obě si pak...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Bohemian Rhapsody a Louskáček si zaslouží pozornost

Dlouho očekávané Bohemian Rhapsody je tu! Legendární Queeni a jejich písničky tak znovu ožijí na filmových plátnech. Chybět byste neměli ani na pohádkovém Louskáčkovi se skvělou Keirou Knightley a Helen Mirren.

TRAILER TÝDNE:  Pohádková říše čeká. Louskáček a čtyři říše nabídne útěk od reality

Nechte se unášet na obláčku fantazijního světa, do kterého vás zavede Louskáček a čtyři roční období. V tomto světě na vás bude čekat říše sněhových vloček, říše květin, ale i říše cukrovinek. Na sladkou odměnu si ale počkáme do listopadu.

KULTURNÍ TIPY: Veselé kulturní Vánoce vám přeje Budějcká Drbna!

Nechcete před Vánoci sedět doma a Vánoce byste si rádi zpestřili nějakou tou kulturou? Tak si vyrazte do města, kulturní nadílka tenhle týden zahrnuje snad všechny hudební styly od country přes swing až po techno. Na jih dorazí také Nezmaři, Oceán +...

Budějovický Budvar vloni vyrobil nejvíce piva v historii

Národní podnik Budějovický Budvar má za sebou obchodně vydařený rok 2013. Celkově vloni vyrobil 1 424 000 hektolitrů piva, což je o 6,2 % více než v roce 2012. Je to nejvyšší roční výstav během 118 let existence pivovaru.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Louskáček"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Louskáček"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.