sobota 22. ledna 2022 Slavomír

Vyhledávání

Nalezené články: "Mariánské náměstí"

Na náměstí dorazil vánoční strom. Slavnostní rozsvícení proběhne na konci listopadu

Dnes dopoledne přivezli pracovníci společnosti Lesy a rybníky města České Budějovice na náměstí letošní vánoční strom. Sto let starý smrk stříbrný věnovala městu rodina z Litvínovické ulice. Slavnostní rozsvícení je naplánováno na 27. listopadu.

Na budějovickém náměstí bude stát od poloviny listopadu stoletý smrk

Celkem 14 metrů vysoký smrk bude od poloviny listopadu zdobit náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Slavnostní rozsvícení je naplánované na 27. listopad. V krajském městě bude osm vánočních stromů.

DRBNA HISTORIČKA: Rudolfovská, 9. května 1945

Dnešní díl Drbny historičky věnoval Jan Schinko snímku, který mu zaslal Vladimír Kos. Fotografie z roku 1945 zachycuje "neobvyklý dopravní ruch na Rudolfovské třídě". Co přesně se tam dělo? To se dozvíte v dnešním textu Jana Schinka.

Rekonstrukce zastávky na Mariánském náměstí finišuje

Modernizace přestupní zastávky na Mariánském náměstí skončí 10. září. Úprava začala v polovině června a v těchto dnech stavební práce finišují. I poté budou řidiči stále projíždět stavbou, kde se bude upravovat okolí. V té době bude zastávka už plně...

Modernizace na Mariánském náměstí. Město přes léto upraví přestupní zastávku

Za necelých 11 milionů korun bez DPH bude město opravovat autobusové zastávky na Mariánském náměstí. Kromě nového zastřešení zastávek nechá vybudovat také stojany na kola, nové lavičky nebo odpadkové koše. Práce mají trvat až do poloviny září.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Mariánské náměstí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Mariánské náměstí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.