neděle 23. února 2020 Svatopluk

Vyhledávání

Nalezené články: "Marimba"

Vánoční koncert Wild Sticks ve Slavii

Pokud si chcete zpříjemnit předvánoční atmosféru netradičním koncertem, rozhodně byste neměli chybět na vystoupení bubenického souboru Wild Sticks, který si přichystal zajímavý program do KD Slavie.

V rámci Odpad festu se bude čistit město

pondělí, 19. května 2014, 19:12Radilka

V rámci Odpad festu se bude čistit město

Budějovickým Majálesem, který se v jihočeském krajském městě konal minulý týden, hudební smršť zdaleka nekončí. V následujících dnech vás čeká Mega Kiss Párty Live na Výstavišti, Odpad fest u kolejí Jihočeské univerzity nebo Marimba Live Drums v...

Marimba zapojila do své show všechny diváky

čtvrtek, 25. října 2012, 12:00Kultura

Marimba zapojila do své show všechny diváky

Nestává se často, že jsou diváci na koncertě zapojeni do hudebního představení. Bubeníci z kapely Marimba však umí vtáhnout do rytmu a zapojit své publikum, které hra na plastovou rouru v pondělí večer v Metropolu neskutečně bavila.

Festival Město v pohybu rozpohybuje budějcké dění

Zajímaví lidé, koncerty i akce se tento týden představí v jihočeské metropoli. Pondělní večer zpestří bubenická show, o den později nás pobaví Josef Náhlovský a Karel Šíp, ve středu odstartuje festival Město v pohybu, v pátek si zapaříte na Crazy...

Bubeníci naplní divadelní sál Metropolu energií rytmů

Marimba píše příběh mladých bubeníků - kamarádů, kteří se potkali v hudební zkušebně a kteří chtějí vyzkoušet všechno, do čeho se dá bubnovat paličkami. Vytváří se tak bubenický originál plný krásných melodií a strhujících rytmů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Marimba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Marimba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.