sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "Není nám do pláče"

SOUTĚŽ: Chinaski zahrají v Pivovarské zahradě. Přizvali si i hosty

Známá česká kapela Chinaski přijede do krumlovské Pivovarské zahrady už 1. června. Na koncert pod širým nebem přizvali Michal Malátný a spol i dva hosty. Těšit se tak můžete ještě na Eddie Stoilow a slovenskou kapelu IMT Smile. Začátek je v 17 hodin.

Skupinu Chinaski opouští čtyři členové. Zůstává pouze Michal Malátný a František Táborský

Skupina Chinaski po odehraném turné Není nám do pláče kromě poděkování fanouškům zveřejnila také zprávu, kterou většinu z nich spíše zarmoutila. Michal Malátný a František Táborský na facebookovém profilu kapely oznámili, že se skupina rozpadá.

I po tolika koncertech jsem stále trémista, říká Michal Malátný ze skupiny Chinaski

Sobota 11. listopadu je pro fanoušky skupiny Chinaski velkým dnem. V rámci svého podzimního turné přijede tato známá česká kapela do jihočeské metropole a zahraje největší pecky ze svého repertoáru. Před koncertem vám Budějcká Drbna přináší...

KULTURNÍ TIPY: Chinaski, Gaia Mesiah a The Plastic People of the Universe!

V pátek i o víkendu vás čeká řada zajímavých hudebních i divadelních čísel, ale největšími lákadly dozajista budou: Gaia Mesiah, The Plastic People of the Universe a Básníci ticha, Chinaski, Voxel s Cimbálovkou, Mucha a Václav Neckář & Bacily.

SOUTĚŽ: Chinaski zazpívají v Budvar aréně. A nikomu nebude do pláče

Pranostika praví, že 11. listopadu přijede Martin na bílém koni. Martina vám boužel zaručit nemůžu, ale můžu vám slíbit, že určitě přijede kapela Chinaski. A bude to pecka! Budvar aréna zažije něco, co ještě nezačila.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Není nám do pláče"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Není nám do pláče"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.