sobota 2. července 2022 Patricie

Vyhledávání

Nalezené články: "Ondřej Hellebrant"

Arpida získá od města bezbariérový byt. Postižení se v něm budou učit samostatnosti

Klienti českobudějovického centra Arpida budou moci od září využívat nový bezbariérový byt. Rada města schválila žádost centra a přenechala mu bytovou jednotku v ulici Milady Horákové pro rehabilitační účely. Podobně jako v areálu U Hvízdala, budou...

Arpida představila před Vánoci novou píseň. Natočili rovnou i klip

Ještě před Vánoci přichystalo českobudějovické centrum Arpida dárek pro všechny fanoušky jejich hudebního uskupení KRB. Nazpívali píseň kapely Jablkoň Hovada boží, ke které natočili rovnou i klip.

Ondřej Hellebrant z Rock Radia: Muziku miluju! Žánry neřeším…

Moderátor Ondřej Hellebrant je v týmu Rock Radia od začátku, přičemž dříve ho mohli lidé poslouchat třeba na Goldu. Je to už zkušený matador, který muzikou žije i ve svém volnu.

VIDEO: Klip je na světě. Tomáš Klus nazpíval s Arpidou píseň Marie

Videoklip k písni Marie je na světě. Známou písničku Tomáše Kluse nazpíval zpěvák společně s hudebním uskupením K.R.B z Centra Arpida. Natáčení proběhlo v pondělí 1. dubna a kulisou se stalo centrum Budějc.

Na Arpiďácké pohodičce zahrají Nezmaři nebo Pekař

Příjemná muzika, občerstvení, posezení na trávě, dece, lavičce, židli a hlavně pohoda. To jsou hlavní atributy charitativního hudebního odpoledne Arpiďácká pohodička, které se letos bude konat v neděli 9. června od 14:30 hod. ve venkovních...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ondřej Hellebrant"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ondřej Hellebrant"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.