pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "PR"

Krumlovská nemocnice od dneška povolila návštěvy. V ostatních stále platí zákaz

Českokrumlovská nemocnice povolila ode dneška vstup návštěvám. Kvůli koronaviru však mohou za jedním pacientem na lůžkové oddělení najednou maximálně dva lidé a jen na 15 minut. Ostatní nemocnice v kraji mají stále návštěvy zakázané.

Odborníci slaví, na Šumavě nečekaně objevili další dva vymizelé druhy brouků

Šumavská příroda nepřestává překvapovat. Po loňském znovuobjevení kornatce velkého, bezobratlého živočicha, který byl na území národního parku popsán naposledy před rokem 1910, se letos entomologům podařilo registrovat populace dvou vzácných brouků...

Nevíte kde pořídit vánoční stromek? Prodej u Lesů města Písku je již tradicí

Prodej vánočních stromků u Lesů města Písku se již stal tradicí. Z malé hájovny na konci Semic se prodejní místo posunulo na hájenku Jarník, na půl cesty mezi Pískem a Flekačkami, kde první prosincový týden začíná předvánoční shon.

DRBNA HISTORIČKA: Jako první zavedl ve městě anglické kakesy Tomáš Mühlstein

Jan Schinko se v dnešním díle podíval na Sterneckovu ulici. Víte, kde ji dnes najdeme? A jaké všechny domy a provozovny se v ní nacházeli? To se dozvíte v další Drbně historičce.

Vladimír Caldr slaví narozeniny. Hokejová legenda dnes vede základní školu

V nejvyšší hokejové soutěži zvládl během třinácti sezon nasázet 185 branek a v reprezentačním dresu odehrál pětaosmdesát utkání. Řeč je o Vladimíru Caldrovi, který dnes slaví dvaašedesáté narozeniny. Ten z velkého hokeje odešel před více než...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "PR"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "PR"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.