Počasí dnes-1 °C, zítra-1 °C
Sobota 28. ledna 2023  |  Svátek má Otýlie

Vyhledávání

Nalezené články: "Rusina Frei"

Dokončení budějckého parku Dukelská se posouvá

V Českých Budějovicích pokračuje revitalizace parku Dukelská na břehu řeky Malše. Tento týden investici řešili radní města. Mimo jiné došlo k navýšení o zhruba 800 tisíc korun. Vedení radnice by zároveň chtělo otevřít podchod u Slavie pod Lidickou...

Proměna parku u Malše pokračuje. Hotovo bude v únoru příštího roku

V centru Českých Budějovic vybraná firma revitalizuje park v Dukelské ulici. Pokud nedojde na komplikace, bude hotovo v únoru příštího roku. Kromě jiného tam vzniknou schody k vodě. Chystá se také vysázení nové zeleně.

Firma začne opravovat park Dukelská. Práce místo uzavřou

Vybraná firma se příští týden pustí do rekonstrukce parku Dukelská v Českých Budějovicích. Lokalita na břehu řeky Malše bude osm měsíců nepřístupná. Město za akci zaplatí více než 30 milionů korun.

Proměna parku Dukelská může začít. Město vybralo firmu, které zaplatí přes 31 milionů korun

Proměna parku Dukelská v Českých Budějovicích může začít. Vedení města vybralo firmu, která místo v centru města zrevitalizuje. Společnost nabídla bezmála 31,5 milionu korun. Práce potrvají osm měsíců.

Rekonstrukce Parku Dukelská začne v únoru. Město pokácí některé keře a stromy

Už v únoru začne v Českých Budějovicích dlouho připravovaná revitalizace Parku Dukelská. V první fázi půjde o kácení některých stromů a zeleně. V březnu by mělo město vybrat firmu, která park podle návrhu ateliéru Rusina Frei upraví. Hotovo by mělo...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Rusina Frei"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Rusina Frei"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.