úterý 22. června 2021 Pavla

Vyhledávání

Nalezené články: "SK Pedagog"

Na Pedagogu se nově otevřelo jedinečné multifunkční hřiště. Sportovat na něm může každý

V pátek 10. července bylo slavnostně otevřeno nové sportoviště a multifunkční hřiště. Na akci za horkého odpoledne skotačili děti s rodiči a za velké účasti nastínili, jak by mohlo po dobu letních prázdnin hřiště vypadat. Živé a plné radosti.

Klub chce na nové sportoviště získat dotaci. Přispěje i město

Sportoviště a speciální workoutové hřiště. Takový plán modernizace svého areálu připravil Sportovní klub Pedagog v Českých Budějovicích. Projekt za více než sedm milionů korun by mohl fungovat už v červenci příštího roku.

Krejčovská dílna Elegance – poctivá krejčovina v Branišovské ulici

Není krejčovská dílna jako krejčovská dílna. Své o tom ví krejčová na slovo vzatá Lenka Horká. Vystudovala Oděvní střední školu v Třeboni a Oděvní průmyslovou školu v Praze. Prošla věhlasným krejčovstvím na Lannově třídě i náročnou prací řadové...

Hokejbalista Malecha pomohl reprezentaci ke stříbru. V Kanadě patřil mezi opory

Klub SK Pedagog České Budějovice má mezi sebou nadějného mladíka Matyáše Malechu. Hokejbalový útočník získal s reprezentací na mistrovství světa do 18 let v kanadském St. Johns stříbrnou medaili. A myslí na vyšší soutěže.

ODS povede do komunálních voleb Kuba, Občany pro Budějovice Thoma a KSČM Braný

Kandidátky pro podzimní komunální volby představily dnes, v pondělí 25. června, některé českobudějovické strany a hnutí. ODS povede lídr Martin Kuba, který si k sobě nečekaně prosadil řadu nezávislých kandidátů. Třeba Lucii Kozlovou, která nedávno...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "SK Pedagog"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "SK Pedagog"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.